AUTOkosmetyka

auto detailing | renowacja lakieru | powłoki ceramiczne

Auto detailing

co to dokładnie znaczy ?


Auto detailing to

zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności.


w praktyce polega to na:

Dokładnym wyczyszczeniu każdego elementu auta zarówno wewnątrz jak i na zewnatrz, często wiąże się to z rozebranie na części elementów, demontażem foteli, kanapy zakonserwowaniu a potem złożeniu i zamontowaniu do auta.
Jest to proces czasochłonny, który trwa około 2-3 dni i ma na celu oczyszczenie, konserwację, renowację i zabezpieczenie każdego elemetu.


co daje autodetailing ?

  • zwiększa i przedłuża żywotność poszczególnych elementów
  • podnosi wartość auta
  • zabezpiecza lakier i przywracu mu blask
USŁUGI DODATKOWE

Tylko u nas

Auto zastepcze

Po wybraniu pakietu MAXI lub FULL masz możliwość otrzymania auta zastępczego na czas trwania usługi !

Door to door

Jesteś zajety ? nie masz czasu to nie problem odbiorę od Ciebie auto wykonam usługę i dostarczę auto pod dom, pracę.
Nie martw się o swoje auto na czas transportu, każde auto klienta objete jest ubezpieczeniem OC naszej firmy.


POWŁOKI CERAMICZNE

"Profesional"

Powłoki te nie są dostępna w sprzedaży, a ich aplikowanie możliwe jest tylko w autoryzowanych przez producenta studiach detailingowych.


Profesional PRO+

to dwuskładnikowa powłoka ceramiczna, jedyna na świecie na bazie węglika krzemu (SiC) – niezwykle twardego materiału ceramicznego (w skali Mohsa znajduje się on pomiędzy korundem, a diamentem), którego występowanie w przyrodzie jest niezwykle rzadkie. W przeciwieństwie do konkurencji nie „leży” na lakierze, lecz trwale się z nim łączy na poziomie molekularnym, stając się jego częścią. Produkt nie „starzeje się”, tak jak ma to miejsce w przypadku znakomitej większości powłok na rynku, które bazują na dwutlenku krzemu (SiO2) – substancji występującej między innymi pod postacią kwarcu. Dzięki temu zabezpieczenie nie wymaga corocznej reaplikacji. Profesional Pro+ posiada 5 letnią gwarancję, wymaga jedynie corocznej wizyty kontrolnej oraz prawidłowej pielęgnacji (mycia karoserii zgodnie ze sztuką). Profesional Pro+ dwukrotnie przewyższa normę jaką powłoka musi spełnić, aby można było stwierdzić, że jej twardość wynosi 9H – aktualnie jest to światowy rekord.

Profesional GLOSS

to semi-permanentna, hybrydowa powłoka ceramiczna o twardości 9h. W składzie zawiera zarówno węglik krzemu (SiC), jak i dwutlenek krzemu (SiO2). Charakteryzuje się niesamowitą szklistością, a trwałość produktu wynosi do 2 lat.


Certyfikaty

Jakość powłok ceramicznych "Profesional" została potwierdzona przez TÜV Rheinland Nederland oraz australijskie CSIRO wykonjące badania według wytycznych normy IOS 15184


Renowacja lakieru

to nie zwykła polerka !


Renowancja lakieru to wieloetapowy proces, przy którym stosuje się wielu specjalistycznych preparatów chemicznych i składa się z następujących czynności:

  • mycie wieloetapowe
  • odtłuszczanie lakieru
  • usuwanie opiłków metali, rdzy
  • usuwanie wosków i smoły
  • usuwanie do 90% zarysowań
  • nałożenie wosku lub ceramiki

Tak wykonana renowacja lakieru usuwa rysy, opiłki metali, rdzy oraz tłuste plamy. Lakier nabiera głębokiego koloru i blasku a powłoka wosku daje ochronę na 3-4 miesiące.

UWAGA: po tak wykonanej renowacji lakieru polecam mycie auta na myjniach ręcznych